Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Calea Floreasca, București

Cerinte:

Absolvent/Absolventa de studii superioare
Experienta intr-o pozitie anterioara de introducere date va constitui un avantaj
Cunostinte operare Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint);
Abilitati de comunicare, organizare si planificare;
Orientarea catre clientul intern;
Capacitatea de a lucra atat pe cont propriu cat si in echipa.

Responsabilitati:

Inregistreaza cererile de economisire-creditare in aplicatia electronica de evidenta a documentelor;
Gestioneaza etapele pe care le parcurg cererile de economisire-creditare de la intrarea in banca si pana la inregistrarea lor in aplicatia CORE system/IBP, in aplicatia electronica de evidenta a documentelor;
Inregistreaza in CORE system cererile de incheiere ale contractelor de economisire-creditare;
Returneaza documentele ce nu pot fi inregistrate din cauza anumitor neconformitati;
Verifica in arhiva informatii necesare desfasurarii activitatilor din cadrul departamentului.

Beneficii

Pachet salarial specific mediului bancar
Contractul de munca va fi pe perioada determinata cu posibilitarea trecerii pe nedeterminata.