Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Compania Nordic cauta candidati in vederea ocuparii pozitiei de Ofiter Suport IT.

Responsabilitati si sarcini:

·mentinerea in buna functionare a statiilor de lucru: devirusari, rezolvarea diverselor probleme de soft/hard (inlocuire componente);

·instalarea/configurarea de pachete software, instalare/configurare periferice si rezolvarea eventualelor incidente tehnice;

·instalarea de noi echipamente in retea;

·Monitorizeaza si asigura functionalitatea retelei informatice

·Rezolva incidentele repartizate/semnalate de clienti conform ariei de responsabilitate

·Colaboreaza cu colegii de departament pentru rezolvarea cerintelor;

·Realizeaza rapoarte de activitate, conform regulamentului firmei

·Indeplineste toate rolurile si responsabilitatile ce ii sunt alocate, ca parte a unui proiect, in concordanta cu fisa postului si/sau cu indicatiile primite de la conducere

Aptitudini şi abilităţi personale:

·abilităţi de comunicare;

·abilităţi de lucru pe calculator şi de a lucra cu documente

·Cunoasterea limbii engleze nivel mediu