Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

București

           Responsabilitati:

           Rolul central este de interactiona si de a rezolva solicitarile clientilor nostri prin:

  • Preluarea apelurilor telefonice/solicitarilor primite pe e-mail
  • Furnizarea de informatii clientilor cu privire la produsele institutiei
  • Efectuarea de operatiuni in sistem conform solicitarilor inregistrate
  • Urmarirea demersurilor necesare pentru solutionarea solicitarilor clientilor
  • Adresarea catre clienti intr-un mod profesionist

    Cerintele postului:

  • Studii superioare finalizate sau in curs (reprezinta un avantaj)
  • Experiență în customer service sau in domeniul financiar bancar (reprezinta un avantaj)
  • Cunoștințe operare PC (MS Office, Windows) – nivel mediu
  • Entuziasm si atitudine pozitiva
  • Abilitati foarte bune de  comunicare,persoana calma orientata spre client
  • Gestionarea corecta a situatiilor printr-o atitudine cooperanta si o gandire pozitiva
  • Flexibilitate și adaptabilitate
  • Dorinta de invatare si dezvoltare profesionala

           Beneficiile pe care ti le oferim:

  • Training specializat si sesiuni periodice de refresh si coaching
  • Mediu de lucru placut cu oameni tineri, creativi si dinamici
  • Pachet salarial competitiv ce include salariu fix si schema de bonusare atractiva
  • Program de lucru flexibil, part-time/full-time, in functie de disponibilitatea ta

Cautam oameni pasionati care sa ni se alature, dornici de a activa intr-un mediu placut si provocator , intr-o echipa alaturi de care oferim oportunitatea de invatare si de dezvoltare .

Astfel daca te-ai decis ca vrei sa faci parte din echipa noastra  te rugam sa aplici cu CV-ul actualizat (romana)