Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Ploiești

Candidatul ideal

La eMAG, avansam rapid si ne place ceea ce facem. Daca esti pasionat de job-ul tau, fie ca oferi consultanta unui client sau scrii o linie de cod, si tintesti sus, atunci locul tau este in echipa noastra.

Cerinte

Studii medii;
Experienta de minim 6 luni intr-un post similar;
Cunostinte minime a pachetului Office;
Cunostinte minime de contabilitate primara si facturare;
Bune abilitati de comunicare;
Bune abilitati numerice, capacitate de asumare a responsabilitatilor si rapiditate in operare de documente si gestionare numerar.

Responsabilitati

Abordarea clientilor prin oferirea detaliilor despre tipurile de rate existente;
Contribuie la atragerea de clienti noi si la retinerea celor actuali;
Realizarea operatiunile de rate-ecredit;
Intocmirea documentele necesare si transmiterea dosarele catre reprezentantul IFN.

Beneficii

Stim ca beneficiile sunt importante, de aceea iti oferim o gama variata:

Pachet salarial competitiv - salariu fix si bonusuri in functie de performanta;
Abonament medical;
Un buget lunar pe care il poti folosi pentru beneficii flexibile - tichete de masa, pachete turistice, cursuri de dezvoltare profesionala, pensie privata;
Discount de angajat;
Oferte negociate pentru tine (telecom, banking, food, sport si altele);
Acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist unde vei invata in fiecare zi si iti vei dezvolta cariera.

Descrierea companiei

Ne dorim sa fii ca noi, o fire prietenoasa, comunicativa, energica, cu gandire pozitiva si orientare catre client. Avem un mediu de lucru dinamic, dar relaxant, cu multe provocari specifice, dar care te va face sa vii cu drag la munca.

Si pentru ca ne place sa impartasim, la inceputul calatoriei tale in eMAG iti oferim un curs gratuit de e-commerce ca sa te acomodezi. :)