Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Responsabilitati:

  • Crearea si mentinerea relatiilor comerciale cu angajatii partenerilor din locatia in care activeaza
  • Conversia potențialilor clienți/vizitatori în clienți TBI Credit
  • Urmarirea si respectarea fluxurilor interne ale Companiei
  • Dezvolta si intretine un portofoliu de comercianti
  • Indeplinirea obiectivelor lunare si anuale
  • Propunerea de solutii si recomandari pentru consolidarea vanzarilor
  • Monitorizeaza in permanenta piata si competitia pentru a se asigura ca oferta TBI este adaptata ei

Cerintele postului:

  • Studii superioare finalizate sau in curs
  • Experiență în vânzări și/sau în vânzarea de produse financiar-bancare (reprezinta un avantaj)
  • Cunoștințe operare PC (MS Office, Windows)
  • Atenție la detalii
  • Abilități foarte bune de comunicare si  relaționare
  • Rezolvarea creativă a potentialelor probleme ce pot apărea
  • Gândire strategica pe termen scurt si lung
  • Flexibilitate și adaptabilitate
  • Nivel de implicare, seriozitate și responsabilitate ridicat
  • Dorință și abilitatea de a învață rapid și a se perfecționa în domeniul financiar bancar

In echipa noastra veti gasi oportunitati de a continua cariera intr-un mediu de munca dinamic si provocator in care competenta, calitatea, pasiunea si creativitatea joaca un rol important.

De asemenea, iti vei putea dezvolta in continuare abilitatile profesionale si ai o sansa reala de a investi in viitorul tau prin participarea la diverse proiecte si oportunitati de dezvoltare diferite.

Cerem tuturor candidatilor sa aplice cu CV-ul actualizat (romana sau engleza)

Candidatii selectati vor fi contactati pentru interviu.