Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Mellon Romania SA, subsidiară a Mellon Technologies și membră a Mellon Group of Companies, a fost fondată in Bucuresti, in anulferta noastră cuprinde servicii tehnologice specializate și de ultimă generație pentru a indeplini cerințele avansate ale instituțiilor financiare și ale organizațiilor cu număr mare de tranzacții de retail, ca Bănci, Utilități Publice, Furnizori de Telecom și alte companii private.

Responsabilitati

  • Respecta cerinţele privind disciplina în activitatea pe care o desfăşoară (prezenţa la program, anunţarea din timp în caz de întârziere sau absenţă de la serviciu, organizarea spaţiului de lucru, accesul/ieşirea din sediul societății).
  • Participa la cursuri de specialitate şi instruiri organizate în vederea îndeplinirii în mod eficient a sarcinilor de serviciu.
  • Işi însuşeste în mod corect şi la timp toate informaţiile privind serviciile şi produsele oferite de către societate. Prezinta și promoveaza prin telefon serviciile societății, în mod responsabil, respectând scenariile de apel și procedurile interne.
  • Trateaza solicitarile si reclamatiile clientilor conform procedurilor in vigoare

 Abilităţi

  • Lucru în echipă
  • Flexibilitate
  • Soluţionarea diverselor probleme
  • Abilităţi de comunicare
  • Bune aptitudini interpersonale
  • Planificare şi organizare
  • Persuasiv
  • Un an de experienţă într-o poziţie similară

Cerinte

  • Lucrul într-un mediu bazat pe relaţiile cu clienţi
  • Oferta (bonusuri, beneficii)

Alte informatii:

- Pachet salarial atractiv - salariu fix, bonusuri, evaluari periodice ale performantei in vederea dezvoltarii profesionale;
- Training de specializare;
- Mediu de lucru placut si dynamic;