Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Cerinte:

 - Lucrul într-un mediu bazat pe relaţiile cu clienţii.
- Experienţă de lucru într-o organizaţie internaţională
-  Fluenţă în limba engleză (scris şi conversaţional)

Responsabilitati / Realizari:

-Verificarea unui numar de chestionare verificate de catre agentii de vanzari de pe teren si sa le evalueze la standerele companiei;

-Veridicitatea raspunsurilor din chestionare sa fie verificata in baza pozelor doveditoare atasate de agentii de Vanzari ai UB, puse la fel la dispozitia acestor personae;

-Pozitia nu implica deplasare pe teren, este vorba doar de munca de birou, la calculator;

Alte informatii:

- Posibilitati reale de promovare in cadrul companiei;
- Pachet salarial atractiv si bonusuri de performanta;
- Evaluare anuala a performantei si Plan de Dezvoltare personalizat.
- Program de luni pana vineri, intre orele 09:00- 17:30