Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

Ofiter colectare credite

Raspunde rapid
Nivelul carierei
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Tip job
Full time
Adresa
Posturi disponibile
1

Pentru sediul Claret Euro Credit IFN din Bucuresti si Iasi cautam Ofiteri colectare a creditelor- activitate de teren:

Cerinte:
- Studii superioare, preferabil studii economice
- Cunostinte de legislatie in domeniul creditarii;
- Experienta de minim 2 ani pe o pozitie colectare pe teren

- Permis conducere categ B
- Bune abilitati de comunicare si relationare
- Capacitate de planificare si prioritizare a sarcinilor
- Atentie la detalii
- Responsabilitate, integritate, confidentialitate
- Cunoasterea limbii engleze scris si conversational
- Cunostinte operare PC, Charisma

Responsabilitati:
Raspunde de derularea activitatii de colectare a debitelor restante conform prevederilor legale si procedurilor interne ale companiei;
Raspunde de monitorizarea zilnica a debitelor restante;
Raspunde de transmiterea corecta si la timp a tuturor rapoartelor/informatiilor/ documentelor privind activitatea de colectare desfasurata;
Respectarea disciplinei financiare privind incasarile de numerar;
Raspunde de actualizarea informatiilor in sistemul informatic cu privire la clientii restantieri;
Raspunde de raportarea oricaror evenimente neconforme catre superiorul ierarhic;
Pastrarea confidentialitatii datelor la care are acces

BENEFICII:
1. Bonusuri in functie de performanta
2. Apartenenta la un grup financiar international
3. Training de specialitate
4. Posibilitate de promovare
5. Tichete de masa