Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

CANDIDATUL IDEAL
Relationezi si comunici foarte bine cu clientii si ai dezvoltat perteneriate de lunga durata cu acestia;
Stii sa iesi bine din situatii delicate si sa valorifici oportunitati de vanzare;
Stii sa imbini lucrul in echipa cu atingerea obiectivelor individuale;
Iti place sa imbini activitatea de teren cu cea de birou;
Esti motivat sa castigi si in functie de realizari;
Ai studii superioare si stii sa lucrezi in Word, Excel, Power Point si Outlook;
Esti o persoana sociabila, serioasa, dinamica, motivata de rezultate.

DESCRIEREA JOBULUI
Promovarea produselor si seviciilor bancare destinate persoanelor fizice si IMM-urilor;
Oferirea de consultanta si de suport clientilor in realizarea operatiunilor, ori de cate ori este nevoie;
Procesarea cu maxima atentie, confidentialitate si minutiozitate a datelor si documentelor clientilor;
Asigurarea de suport post -vanzare de calitate clientilor in vederea dezvoltarii unei realtii pe termen lung cu acestia;
Participarea activa la atingerea obiectivelor calitative si de vanzari ale echipei.

DESCRIEREA COMPANIEI
ING Office BALCESCU, Partener ING Bank, cauta Ofiter Clienti Retail pentru intregirea unei echipe tinere si ambitioase.