Ofiter Bancar Call Center - Sediul Central

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, italiană

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal:

- Esti student sau proaspat absolvent de studii superioare?
- Esti o persoana deschisa, sociabila si comunicativa?
- Te caracterizeaza perseverenta si orientarea spre rezultate?
- Esti o persoana optimista pe care o motiveaza provocarile?
- Iti propui sa lucrezi intr-un domeniu provocator, avand posibilitatea de a acumula noi informatii?
Esti persoana pe care o cautam.

Descrierea jobului:

- Vei contacta clientii si potentialii clienti pentru a identifica nevoile acestora si pentru a le oferi produse si servicii care sa raspunda cat mai bine asteptarilor lor;
- Vei suna clientii pentru a-i informa cu privire la noile functionalitati si beneficii ale produselor/serviciilor pe care deja le detin;
- Vei colecta feedback-ul clientilor pentru a ne ajuta sa imbunatatim calitatea serviciilor oferite.

Beneficii:
- Oportunitatea de a lucra pentru una dintre cele mai mari banci din Romania si pentru un brand romanesc de top;
- Pachet de beneficii atractiv;
- Ocazia de a face parte dintr-o echipa tanara si entuziasta;
- Traininguri de pregatire si perfectionare profesionala;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei.