Detalii loc de munca

OFIȚER VERIFICARE ȘI ANALIZĂ CREDITE

Acest anunt nu mai este activ, vezi joburi similare.
Nivelul carierei
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Limbi vorbite
Engleză - Mediu , Română - Mediu
* toate limbile sunt obligatorii
Posturi disponibile
1
Dacă ai:
- abilități de comunicare și ești orientat către succes
- perseverență și dorință de a avansa în cariera
- cunoștințe MS Office (Word, Excel, Outlook, Internet browsing)

Responsabilitățile tale în cadrul echipei:
- gestionarea aplicațiilor de împrumut ale clienților
- verificarea condițiilor de eligibilitate a clienților
- furnizarea răspunsurilor la solicitările clienților
- asigurarea unui nivel înalt de calitate al serviciilor de reprezentare, conform cu standardele stabilite de către companie
- raportarea constantă către superiorul direct și management
- alte responsabilități necesare în desfășurarea activității

Considerăm avantaje:
- experiența anterioară în analiza de credite
- disponibilitatea de a lucra peste program

Beneficii:
- program de lucru avantajos
- salariu competitive
- posibilitatea de bonusare în funcție de rezultatele obținute
- dezvoltare profesională, training și posibilitate de avansare în cadrul companiei
- condiții profesionale de lucru
- atmosfera competitivă în cadrul unei echipe tinere