Detalii loc de munca

Office Manager - Front Office

Nivelul carierei
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Tip job
Full time
Limbi vorbite
Engleză - Mediu
Posturi disponibile
1

Candidatul Ideal:

- Studii superioare;

- Abilitati interpersonale bune, prezenta agreabila, atitudine pozitiva si pro-activa

- Adaptabilitate si flexibilitate, capacitate de organizare si planificare a sarcinilor si a timpului

- Abilitatea de a invata lucruri noi, atentie la detalii si de a efectua mai multe sarcini

- Abilitati IT: buna cunoastere a pachetului Office - Word, Power Point, Excel si abilitati de secretariat

- Punctualitate

Descrierea jobului:

- Asigura interfata dintre companie si persoanele din exteriorul acesteia (furnizori, clienti, reprezentanti ai diverselor institutii etc.) si promoveaza o imagine buna a firmei;

- Proceseaza in mod eficient convorbirile telefonice, inregistreaza mesajele si le transmite in mod rapid si corect celor interesati;

- Transmite si primeste corespondenta (e-mail, curier etc);

- Inregistreaza documentele emise sau destinate companiei;

- Desfasoara activitati de vânzari - incasari, facturi, evidenta documente

- Completeaza registre si foi matricole;

- Redacteaza documente la solicitarea superiorilor ierarhici;

Descrierea companiei:

Cronos este un liceu privat din Bucureşti a cărui viziune despre educație implică responsabilitate, inovație, creativitate și dezvoltare.