Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Iași

Responsabilitati:

- intocmeste si administreaza registrele de stocuri de materiale ne-medicale;

- intocmeste si transmite rapoarte zilnice, precum si rapoarte lunare privind necesarul de materiale medicale, consumabile office si curatenie;
- mentine contactul cu furnizorii;
- mentine la zi registrele financiare si evidenta stocului de marfuri;
- mentine stocurile de materiale consumabile si asigura completarea lor prin comenzi lunare;
- asigura buna desfasurare a activitatii din centru din punct de vedere organizatoric si administrativ;
- mentine legatura cu autoritatile publice si firmele locale cu care centrul este in contract de colaborare.

Cerinte:

- absolvent studii superioare

- bune cunostinte de limba engleza
- experienta de minimum 2 ani pe o pozitie similara
- abilitati de operare nivel avansat PC, navigare Internet
- atentie la detalii si gestionarea mai multor proiecte in acelasi timp.

Oferim:

Salariu motivant si mediu de lucru profesionist intr-o echipa tanara si dinamica.