Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Obiectivele postului:

- Sa asigure o functionalitate optima a biroului central al companiei,

- Sa gestioneze in mod eficient reteaua de furnizori de care este responsabil (a),

- Sa asigure un suport de calitate pentru implementarea sistemului strategic de organizare a companiei.

Saricini si responsabilitati:

- Activitati administrative specifice unui sediu central (curierat, utilitati, curatenie, comunicatii...samd)

- Arhivare documente resurse umane

- Pontajul zilnic al muncitorilor de pe santiere

- Control intern (gestionaarea activitatii de evaluare interna a angajatilor companiei)

- Gestionare flota auto (foi parcurs, consumuri si alte rapoarte specifice)

- alte activitati (ex: marketing - gestionarea relatiilor cu furnizorii de astfel de servicii)

Beneficii:

- plan de integrare organizationala

- plan de dezvoltare profesionala ce are la baza un sistem bine definit de indicatori de performanta

- bonusuri corelate cu sistemul de indicatori de performanta

- prime de Paste si de Craciun

- bonuri de masa

- decontare transport

Candidatul ideal:

- flexibilitate si creativitate, cu abilitati de bun comunicator

- atitudine proactiva orientata pe generarea de rezultate pozitive conform obiectivelor comunicate de companie

- disponibilitate si adaptabilitate pt lucru intr-un mediu dinamic

- corectitudine si seriozitate

  • Interviu online
  • Care sunt punctele Dvs forte?
  • Care credeti ca sunt slabiciunile Dvs?
  • De ce va considerati candidatul potrivit pt acest post?
  • De ce doriti sa renuntati la actualul job?
  • Cum va petreceti timpul liber? (Hobby-uri si alte activitati extraprofesionale...)