Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

CANDIDATUL IDEAL:

- Capacitate de lucru cu oamenii;

- Capacitate de organizare si planificare, cercetare si investigare a informatiilor receptate;

- Aptitudine de lucru cu documente;

- Culegere, prelucrare si transmitere informatii;

- Capacitate de analiza si sinteza;

-Cunoasterea Microsoft Office ( Word, Excel, Power Point, Outlook Express ), Navigare internet;

- Cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat;

- Minim 2 ani experienta pe un post similar

RESPONSABILITATI:

- Gestioneaza agenda Administratorului / Directorului General

- Mentine o relatie de cooperare cu toti colegii din celelalte departamente, transmite si urmareste finalizarea prioritatilor fixate de manager in cadrul companiei;

- Elaboreaza si redacteaza e-mail-uri, documente, rapoarte, in limba romana si engleza;

- Realizeaza primirea, sortarea si distribuirea corespondentei;

- Organizeaza si indosariaza documente;

- Transmite documente prin posta, fax, corespondenta electronica, etc.,precum si alte atributii specifice postului;

- Gestioneaza contractele cu furnizorii de servicii si cu partenerii serviciilor auxiliare;

- Ofera sprijin departamentului contabil ( evidenta facturilor si a documentelor financiare, evidenta concediilor de odihna, concedii medicale, tichete de masa, pontaj, etc )