Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

germană, engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 700 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Greentek Lighting - lider internațional în inovație în domeniul iluminatului cu LED, oferă soluții de iluminare integrate - de la designul corpurilor de iluminat, până la design-ul conceptului de iluminat, implementare și soluții inteligente de iluminat. Greentek acoperă iluminatului profesional în sfere precum supermarketuri, retail, birou, industria hotelieră, artă și logistică și diverse sectoare industriale.

Responsabilitati:

  • Reprezinta interfata companiei cu clientii, furnizorii sau alte parti ce contacteaza compania
  • Asigura operarea datelor aferente proiectelor din departament in ERP
  • Suport pentru colegi - preia si transmite mesaje, redacteaza si transmite corespondenta
  • Asigura inregistrarea, indosarierea si depozitarea documentelor; transmiterea acestora
  • Asista colegii de departament in implementarea si dezvoltarea de noi proiecte
  • Asigura formalitatile si aranjamentele de calatorie la cerere pentru colegii de departament
  • Asigura redactarea documentelor/corespondentei de protocol
  • Intocmeste necesar protocol si consumabile; transmite Comenzi in acest sens
  • Opereaza in evidenta de gestiune miscarile de stocuri pe gestiunea din responsabilitate

Profil/ Cerinte:

  • Studii superioare finalizate
  • Experienta minim 1 an de zile intr-o pozitie similara;
  • Cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat; limba germana nivel mediu/avansat reprezinta un avantaj
  • Cunoştinţe de operare pe calculator (Excel, Word, PowerPoint, Office, etc.);
  • Foarte bune abilităţi de organizare, planificare şi coordonare;
  • Orientare spre obiective şi rezultate;
  • Capacitatea de solutionare a problemelor in conditii de stres;
  • Bun comunicator, intern și extern
  • Dorinta de a invata si a se dezvolta profesional
  • Persoana sociabila, capabila sa se integreze in echipa
  • Persoana integra și onesta
  • Permis de conducere constituie avantaj

Beneficii:

  • Laptop
  • Telefon
  • Salariu atractiv negociat in urma interviului si bonuri de masa
  • Program de lucru Office – L-V ;
  • Mediu antrenant de lucru si un colectiv tanar, orientat spre inovație
  • Oportunități de promovare în cadrul companiei