Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, maghiară

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș

OFFICE Assistant

Candidatul ideal (cerințe obligatorii):

- studii superioare finalizate
- cunoașterea limbii MAGHIARE și ENGLEZE –nivel mediu

- dorință de dezvoltare și perfecționare, capacitate a asimila rapid cunoștințe noi
- persoană organizată, ordonată, punctuală, meticuloasă, atentă la detalii, dinamică, rezistentă la stres
- capacitate de a respecta termene limită
- comunicativitate, atitudine proactivă, flexibilitate, dinamism și spirit de echipă
- cunoștințe operare PC (MS Office)

- experiență într-un job similar

Descrierea jobului:

- evidența și monitorizarea informațiilor departamentului administrativ

- pregătire, întocmire documente și rapoarte specifice activității departamentului administrativ

- implicarea în proiecte specifice domeniilor de activitate
- activități de secretariat

Beneficii:

- oportunităţi de dezvoltare profesională;
- mediu de lucru pozitiv şi o echipă unită;
- pachet salarial motivant