Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Iași

Recrutăm pentru clientul nostru, companie prezenta la nivel national, ce ofera servicii in domeniul energetic, Office Assistant

Locatie: Iasi

Nr. pozitii vacante: 2

Cerinte:

  • studii medii sau studii superioare finalizate;
  • bune abilitati de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
  • abilitati de relationare si o buna capacitate de comunicare atat verbala cat si scrisa;
  • experienta anterioara de lucru cu platforme / baze de date online;
  • abilitati demonstrate de operare PC - pachetul Microsoft Office (Word si Excel);
  • capacitate de adaptare, spirit de echipă, atenție la detalii;
  • atitudine pozitiva, prezenta placuta, agreabila.

Constituie un avantaj:

  • experienta anterioara in pregatirea licitatiilor, lucrul cu platforme de licitatii de tipul SEAP.

Responsabilitati

Postul presupune activitati de office management, administrativ, secretariat, back office, astfel:

  • selecteaza si expediaza corespondenta;
  • preia apelurile telefonice, e-mail-urile in vederea directionarii catre departamentele corespunzatoare;
  • intocmeste / prelucreaza / analizeaza contracte, rapoarte, situatii si diverse documente in functie de solicitari;
  • mentine legatura cu diversii colaboratori ai companiei (clienti, furnizori, terti);
  • coopereaza cu birourile din tara si atunci cand este cazul organizeaza agenda de intalniri pentru superiorul direct;
  • inregistreaza solicitarile in mod corect si complet in sistemele informatice cu care se lucreaza;
  • rezolva solicitarile (daca sunt de competenta sa);
  • propune solutii de optimizare a proceselor (daca este cazul);
  • administreaza sediul companiei din punct de vedere logistic.

Beneficii:

  • sesiune de instruire la locul de munca;
  • pachet salarial competitiv;
  • contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • program de lucru de luni pana vineri, 8:00 - 16:00;
  • activitate de birou, intr-un mediu de lucru placut;
  • posibilități de dezvoltare profesională.

 Vrei sa te alaturi unei echipe de profesionisti? Trimite-ne un CV actualizat la adresa de e-mail:

Descrierea companiei:
Train2Perform este o companie specializată în furnizarea de servicii profesioniste în domeniul Resurselor Umane. Echipa noastră oferă partenerilor de business soluții personalizate pentru optimizarea relațiilor interumane, acoperind următoarele domenii: recrutare și selecție de personal, training, consultanță și management al resurselor umane.

Pentru mai multe informatii despre companie si serviciile pe care le oferim, va rugam sa consultati.