Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/adresele jobului

Candidatul ideal

  • Studii medii/superioare finalizate, avantaj profil tehnic
  • Cunoştinţe bune in Excel si Word.
  • Cunostinte de baza in curenti slabi constituie avantaj
  • Capacitate buna de sinteza
  • Bune abilitati de organizare
  • Spirit de iniţiativă, orientare spre rezultat şi soluţii
  • Flexibilitate, adaptabilitate si comunicare
  • Limba engleza (constituie avantaj)

Descrierea postului

Ocupantul isi va desfasura activitatea în cadrul departamentului de proiectare si executie şi va avea ca principale atributii:

  • Ofertarea  sistemelor de securitate;
  • Identificarea si realizarea  solutiilor tehnice optime, in conformitatea cu solicitarile beneficiarilor;
  • Acordarea de asistenta tehnica pe parcursul derularii contractelor de executie a proiectelor;
  • Urmarirea si respectarea normativelor si a standardelor in vigoare;
  • Realizarea clarificarilor tehnice la solicitarea clientilor;
  • Identificare de noi oportunitati de vanzare/dezvoltare;
  • Propunerea si/sau coordonarea elaborarii solutiilor tehnice pentru oferte
  • Deplasarea in locatii in vederea intocmirii documentatiilor tehnice pentru curenti slabi
  • Stabilirea si mentinerea relatiilor stranse cu clientii

Oferim

  • Salariu motivant ( in functie de cunostinte si experienta)
  • Tichete de masa
  • Posibilitati reale de avansare in cariera pe baza rezultatelor obtinute, competentelor acumulate si asumarii responsabilitatii
  • Pregatire, suport si sustinere in cadrul unei echipe competente si cu experienta in domeniu
  • Conditii de lucru intr-un mediu tanar si dinamic.
  • Posibilitate de calificare la locul de munca