Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Ploiești

SC PROSEAL SRL, unic distribuitor în Romania al firmelor Klinger Dichtungstechnik GmbH Austria, Klinger AG Elvetia, Aesseal Plc Marea Britanie, ProPack AG Germania, Innotech-Vertriebs GmbH Germania, WL Gore and Associates GmbH Germania, angajează o persoană dinamică să se ocupe de:

Descriere atribuții:
Analiza documentației de la clienți, analiza prețurilor
Negocierea cu furnizorii: termene, cantități, condiții de plată, discount-uri
Lansarea comenzilor către furnizori interni sau externi
Monitorizarea livrării comenzilor, urmărirea produselor neconforme
Optimizarea costurilor

Cerințe:
Studii superioare tehnice (de preferat)
Cunoaștere limbă străină de circulație internațională: engleză, sau germană, de preferat nivel mediu sau avansat
Operare PC: pachetul Microsoft Office, gestionare baze de date

Ofertă:
Salariu atractiv
Program de lucru fix
Posibilitate de perfecționare

  • Interviu online
  • Dimineața, ce te determină să te dai jos din pat?
  • Ce îți dorești cel mai mult?
  • Cum ar fi lumea ideală în care ți-ar plăcea să trăiești?
  • Care a fost cea mai mare nereușită a ta?
  • Ce ne poți spune despre cel mai răsunător succes al tău?
  • Dacă totul ar merge așa cum vrei tu, unde te vezi peste 10 ani?
  • Ce te supără cel mai mult la oamenii din jurul tău?
  • Ce apreciezi la cei dragi ție?
  • Care este persoana pe care o apreciezi cel mai mult și de ce?