Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Centru de nutritie, este in cautarea unui Nutritionist-Dietetician, persoana potrivita pentru a ocupa postul trebuie sa fie dornica de dezvoltare si perfectionare continua, are o atitudine pozitiva, este  sociabila, atenta la detalii, are excelente abilitati de comunicare.

Responsabilitatile Nutritionist-Dietetician in cadrul centrului  vor fi:

  • Ofera consultatii de nutritie pentru managementul greutatii
  • Ofera pacientilor consultatii si evaluari legate de alimentatie si de programele de nutritie;
  • Intocmeste programe de nutritie si scheme alimentare saptamanale pentru pacienti si ii orienteaza pe acestia catre un stil de viata sanatos;
  • Monitorizeaza pacientii in evoluţia greutatii;

Candidatul ideal:

  •  Specialist in nutritie;
  • Experienta in domeniu reprezinta un avantaj
  • Orientare catre pacient si nevoile acestuia;
  • Profesionalism;

Se ofera:

  • Va oferim in schimb posibilitatea de a lucra cu o echipa performanta, un mediu competitiv si un salariu atractiv corelat cu performanta.