Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Iași

ANTAL INTERNATIONAL, agentie specializata in recrutare si selectie de personal , in numele CLIENTULUI sau, companie ce se ocupă cu distribuția și furnizarea de gaze naturale

Network Gas Manager

Responsabilitatile principale:

  • Documentarea periodică și temeinică în legătura cu toată legislația aferentă postului ocupat
  • Introducere clienți în aplicațiile companiei (Baza de date și plan GIS în Autocad)
  • Deplasare pe teren în vederea identificării străzilor, consumatorilor, conductelor
  • Ținut evidența conductelor și parametrilor acestora.
  • Eliberare acord acces pentru biroul producție
  • Întocmire documentație (contracte de furnizare, contracte de vânzare - cumpărare gaze)
  • Întocmire documente pentru verificare sau revizie tehnică la consumatori

Candidatul ideal:

  • cunostinte tehnice
  • cunostinte avansate de Word si Excell
  • permis de conducere categoria B