Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Constanța

Se recruteaza si din

Călărași, Tulcea

 Descrierea postului:

Titularul postului executa operatii ajutatoare de manipulare ,asamblare si montare a pieselor si structurilor metalice sau din materiale plastice

  • executa operatii ajutatoare de manipulare ,montare piese metalice sau din materiale plastice

  • pregatirea locului de munca si realizarea normei de munca si obiectivelor de productie alocate

  • efectueaza colectarea selectiva a deseurilor generate din activitate in containerele special amenajate si inscriptionate din depozitul deseuri societate .

  • efectueaza activitati necalificate in productie ,mentinere curatenie ,zugravit ,intretinere spatii verzi din curtea interioara fara a utiliza echipamentele tehnice din atelier productie

Cerinte-

- Responsabilitate, capacitate de prioritizare si de respectare a termenelor limita, comunicare clara, obiectiva,amabilitate, spirit de initiativa, flexibilitate, adaptabilitate

Beneficii

  • Dezvoltarea carierei intr-o companie producatoare de produse realizate pt corporatii din Europa, Asia si Africa.
  • Firma Graphtec Design are o imagine pozitiva in piata romaneasca si internationala avand colaborari cu firme de renume de peste 19 ani.
  • Evenimente de Training, coaching, buisness games si dezvoltare personala in fiecare sezon al anului.
  • Firma are un portofoliu mare de clienti si are peste 36 de mii de produse unice in peste 25 de tari,

Cine suntem?Suntem o firma producatoare tip “tailor-made” (la comanda) de mobilier comercial, POSM, semnalistica, Toteme, statii de benzinarie, display-uri, rafturi de tigari, standuri expizitionale, roof-tops si multe peste 120 de specialisti in Design, Proiectare, Productie, Vanzari. Sustinem comunitatea in permanenta, ajutand licee si facultati locale din Constanta prin proiecte de caritate de branding dar si prin finalizarea de proiecte, dar avem si prezenta la evenimente de business: Forbes 100, Euroshop Dusseldorf, Elite Business Women si multe altele.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Graphtec Design, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.