Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Societatea Civila Profesionala de Avocati angajeaza o persoana pentru pozitia de National Sales Manager, care sa coordoneze o echipa de vanzari responsabila de promovarea serviciilor juridice catre famiilile afectate de accidente rutiere grave sau persoanelor grav vatamate intr-un accident rutier.

CERINTE:

  • Experienta de minim 5 ani in vanzari (servicii financiare, asigurari)/ recuperari creante;
  • Experienta in coordonarea unei echipe de vanzari;
  • Abilitați de comunicare si intelegere a nevoilor clientului;
  • Permis categoria B;
  • Disponibilitate la deplasari;
  • Empatie, persuasiune si spirit autodidact;

RESPONSABILITATI:

  • Mentinerea relatiei cu clientii;
  • Stabilirea obiectivelor echipei de vanzari;
  • Urmarirea realizarii obiectivelor;
  • Oferire de training si suport echipei de vanzari;
  • Intocmirea rapoartelor de activitate.

Se ofera:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Oportunitatea de dezvoltare profesionala.