Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

300 - 450 €

Daca si tu iti doresti:
• sa lucrezi intr-o echipa tanara si plina de chef de viata
• sa imbini munca cu distractia
• sa fii respectat si sa respecti la randul tau
• sa faci parte dintr-o echipa de oameni profesionisti si zambitori
• sa ai un pachet salarial motivant si bonusuri de performanta

Experienta in domeniu, NU ESTE OBLIGATORIE! Alatura-te echipei noastre formata doar din oameni tineri si noi te vom invata totul despre aceasta industrie.

Descrierea jobului

• Profesionist, motivat si zambitor
• Amabil, perseverent si orientat spre rezultate
• Plin de energie, onest si modest
• Pasionat si cu spirit de echipa
• Prietenos, harnic, pozitiv si educat
• Programul de lucru flexibil
• Sa ai un loc de munca stabil si sigur!

Incepand cu anul 2018 suntem singurul furnizor agreat de producator pentru vanzarea si distributia produselor Khalil Maamoon; avand un portofoliu de peste 100 de modele de narghilele.
Compania noastra promoveaza un nou model de business, oferind servicii complete de inchiriere si pregatire a narghilelelor pentru spatii comerciale.
Narghilele sunt realizate dupa reteta originala, folosind produse de o calitate superioara.