MUNCITORI NECALIFICATI (STRUNG CNC)

Adresa/ adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

BARUM AUTOMOTIVE - COMPANIE CU CAPITAL 100 % GERMAN -

Are ca domeniu principal de activitate prelucrarea metalelor prin aschiere pe strunguri si centre de prelucrare cu comandă numerică. Activitatea firmei se desfasoara conform normelor ISi ISO/TSIn prezent, in echipa noastra suntem 350 de colegi si dorim sa crestem!

MUNCITORI NECALIFICATI IN VEDEREA SCOLARIZARII PE STRUNGURI CNC

Cerinte:

&bullSeriozitate si atentie la detalii;

&bullDisponibilitatea de a lucra in 3 schimburi;

&bullCapabil sa lucreze in echipa;

&bullrientat spre rezultate;

&bullFlexibilitate;

&bullDornic de a-si imbunatati continuu cunostintele;

Responsabilitati:

&bullCunoasterea si respectarea regulamentelor interne ale organizatiei, contractului individual si a celui colectiv de munca si a prezentei fise a postului;

&bullCunoasterea si respectarea cerintelor legate de documentatia de productie si instructiunile de lucru specifice locurilor de munca;

&bullRespectarea dispozitiilor primite de la Seful de sectie, sefului de schimb si a programului de activitate al organizatiei;

&bullPreluarea lucrarilor efectuate in schimbul anterior;

&bullInregistrarea corecta a masurarilor in fise, cu respectarea frecventei impuse in fisa de masurari pentru productie;

&bullUtilizarea corecta a AMC-urilor;

&bullIncadrarea in normele impuse prin fisa tehnologica;

&bullAsigurarea oridinii si curateniei pe mesele de lucru la masini;

&bullPredarea comenzilor finalizate, impreuna cu documentatia de executie pentru operatia urmatoare si asigurarea eliberarii masinii de lucru;

&bullEfectuarea etichetarii produselor (semifabricatelor);

&bullIndeplinirea normei de lucru;

Oferta (bonusuri, beneficii):

&bullSalariu motivant;

&bullJob stabil in cadrul unei companii in expansiune;

&bullSistem de bonusare;

&bullPremiere la sfarsit de an;

&bullTransport gratuit;

&bullTichete de masa.