MUNCITORI NECALIFICATI (STRUNG CNC)

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

BARUM AUTOMOTIVE - COMPANIE CU CAPITAL 100 % GERMAN -

Are ca domeniu principal de activitate prelucrarea metalelor prin aschiere pe strunguri si centre de prelucrare cu comandă numerică. Activitatea firmei se desfasoara conform normelor ISO 9001:2008 si ISO/TS 16949.  In prezent, in echipa noastra suntem 350 de colegi si dorim sa crestem!

MUNCITORI NECALIFICATI IN VEDEREA SCOLARIZARII PE STRUNGURI CNC

Cerinte:

•      Seriozitate si atentie la detalii;

•      Disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi;

•      Capabil sa lucreze in echipa;

•      Orientat spre rezultate;

•      Flexibilitate;

•      Dornic de a-si imbunatati continuu cunostintele;

Responsabilitati:

•      Cunoasterea si respectarea regulamentelor interne ale organizatiei, contractului individual si a celui colectiv de munca si a prezentei fise a postului;

•      Cunoasterea si respectarea cerintelor legate de documentatia de productie si instructiunile de lucru specifice locurilor de munca;

•      Respectarea dispozitiilor primite de la Seful de sectie, sefului de schimb si a programului de activitate al organizatiei;

•      Preluarea lucrarilor efectuate in schimbul anterior;

•      Inregistrarea corecta a masurarilor in fise, cu respectarea frecventei impuse in fisa de masurari pentru productie;

•      Utilizarea corecta a AMC-urilor;

•      Incadrarea in normele impuse prin fisa tehnologica;

•      Asigurarea oridinii si curateniei pe mesele de lucru la masini;

•      Predarea comenzilor finalizate, impreuna cu documentatia de executie pentru operatia urmatoare si asigurarea eliberarii masinii de lucru;

•      Efectuarea etichetarii produselor (semifabricatelor);

•      Indeplinirea normei de lucru;

Oferta (bonusuri, beneficii):

•      Salariu motivant;

•      Job stabil in cadrul unei companii in expansiune;

•      Sistem de bonusare;

•      Premiere la sfarsit de an;

•     Transport gratuit;

•      Tichete de masa.