Simbeton angajeaza muncitori necalificati

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română

SIMBETON SA

Oradea- str. Uzinelor nr. 12

Producator de elemente prefabricate din beton

Organizează selecţie de personal pentru:

MUNCITORI NECALIFICATI

Experienta:

-constituie avantaj persoanele care au lucrat intr-un atelier de armaturi sau hala de productie elemente prefabricate din beton

Candidatul ideal:

- persoana dinamica, cu capacitate de invatare, responsabila si comunicativa, capabila de lucru in echipa, disponibila la efort

 Responsabilitati:

- curatarea tiparelor, ungerea tiparelor, asamblarea tiparelor, armarea elementului, tensionarea elementului, turnarea betonului

Beneficii:

  • Contracte individuale de munca pe perioada nedeterminata;
  • Salariu fix, tichete de masa in valoare de 15 lei/zi lucrata si decontare transport;
  • Prima Paste, prima Craciun, prima fidelitate.

Program de lucru -  7:00 - 15:00

CV-urile se depun la sediul societatii din Oradea, str. Uzinelor 12 sau per e-mail. Pentru informatii suplimentare va rugam sa va adresati telefonic.

Numai persoanele selectate vor fi contactate pentru interviu.