Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

400 - 600 €

Activitatea se desfasoara la Hala de productie situata in Comuna Giroc
Program: L-V 8 ore

  • experiență în lucrul cu mașinile, utilajele și materialele caracteristice
  • capacitatea de a lucra în echipă și cu atenție
  • atentie la detalii, seriozitate si punctualitate
  • măiestrie și îndemânare
  • rezistență fizică
  • capacitate de reacție
  • intelegerea desenelor tehnice, proiectelor
  • flexibilitate, disponibilitate de a călători prezinta un avantaj
  • cunoștințe CNC prezintă un avantaj
  • Seriozitate
  •  Punctualitate
  • Permis categoria B

Responsabilitati:
- Lucrări de întreţinere şi reparaţie asupra instalaţiilor şi sistemelor tehnice de alimentare

- Lucrări de montaj şi demontaj ale instalaţiilor de alimentare şi evacuare

- Instalarea sistemelor de măsurare, comandă şi control

- Punerea în funcţiune şi verificarea funcţionării

- Montajul sistemelor termice în conformitate cu specificaţiile cuprinse în desenele tehnice

- Executarea lucrarilor de instalatii termice si sanitare pe santier in interiorul cladirilor in constructie

- Amenajarea locului de montaj si montarea si racordarea obiectelor sanitare

- Efectuarea lucrarilor de reparatii in cazul aparitiei vreunei defectiuni

Cerinte:
Responsabilitate, seriozitate, dinamism si spirit de echipa

Oferta:
Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara, motivata, dinamica si in continua dezvoltare
Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor
Posibilitati de dezvoltare profesionala si personala