Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, germană

Adresa/ adresele jobului

Arad

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1300 €

Descrierea jobului:
Selectam personal necalificat/calificat pentru munca in depozit din Germania !
Responsabilitati:
- operare cu diferie aparate necesare desfasurarii activitatii;
- mentinerea curateniei la locul de munca;
- sortare si ambalare piese auto / camion;
- Curatare si desmembrare piese auto.
- orice responsabilitati ce survin din fisa postului.
- carnet de sofer sau si camion constituie un mare avantaj

Program de lucru:8ore; 5 zile /saptamanal
Durata contractului de angajare:nedeterminat

Transport asigurat pana in tara de destinatie:
Transport local asigurat:Da

Cazare asigurata:
Cazarea este asigurata de catre angajator...
Masa asigurata:Da, o masa pe zi
SE OFERA:

- contract legal de munca pe perioada nedeterminata;

- salariul: 1200  EURO brut luna;
- cazarea GRATUITA;
- masa GRATUITA;
- plecare urgenta.

Salarizare
Frecventa plata:lunar

Cerinte
Studii minim necesare:8 clase liceu
Varsta minima preferata: 20
Varsta maxima preferata: 45

Documente necesare pentru contract:
- CV in romana;
-Actul de indentitate.

Documente necesare dupa ce veti primi contractul:
- copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti);
- cazier judiciar;
- adeverinta medicala de la medicul de familie.

Alte cerinte:
CERINTE:
- Candidadtul care are permis de conducere constituie un avantaj ;
- persoana trebuie sa aiba personalitate placuta;
- sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica.

Se accepta persoane de sex:
Masculin