Limbi vorbite

germană, engleză, franceză, maghiară

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; București; Timișoara; Kaposvár; Leutenheim

Se recruteaza si din

București

Căutăm să ne întărim echipa din Ungaria și Franța cu MUNCITORI CALIFICAȚI/NECALIFICAȚI pentru șantiere din întreaga Europă.

Cerințe:

- Flexibilitate și dorință de a călători

- Respectarea normelor de sănătate și securitate în muncă

- Cunoașterea a cel puțin unei limbi dintre: maghiară, franceză, engleză, germană

Reprezintă un avantaj:

- Experiența în domeniu

- Deținerea unui certificat de calificare profesională în domeniu

- Deținerea unui certificat de macaragiu

- Citirea și înțelegerea planurilor tehnice de construcție

Descrierea postului:

- Realizarea de structuri din beton (fierar betonist)

Ce oferim:

- Integrarea într-o echipă motivată în cadrul unui concern european

- Salariu motivant și diurnă în funcție de calificare, experiență și performanță

- Cazare și transport

- Programul de lucru este în funcție de necesități, dar aproximativ la fiecare 3-4 săptămâni petrecute pe șantier, o săptămână acasă (transport plătit de angajator)

Dacă ești interesat de această poziție, așteptăm CV-ul tău la adresa de email:  .

Pentru orice informație suplimentară ne poți contacta la numărul de telefon:între orele 8-13).

Detalii companie:

Grupul Wolf System, având peste 50 de ani de experiență în construcțiile din beton, oțel și lemn și mai mult de 2800 de angajați, îți desfășoară activitatea în 20 de țări europene. Principalele tipuri de construcți pe care firma noastră le realizează sunt: hale (industriale, agricole, showroom-uri, magazii, etc), case prefabricate din lemn, dar și diverse construcții din beton, printre care și silozuri și rezervoare din beton armat.