Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Responsabilitati:
• Manipuleaza, aseaza, asigura stabilitatea marfurilor pe paleti/rafturi, in conformitate cu procedurile stabilite de conducerea societatii;
• Descarca in depozit din mijloacele de transport, marfurile de la furnizori;
• Incarca in baza comenzilor, din depozit in mijloacele de transport, marfurile ce urmeaza a fi transportate la clienti in ziua de lucru respectiva;
• Comunica in timp real Supervizorului toate problemele aparuta in activitatea sa;
• Verifica buna functionare a stivuitorului la intrarea si pe parcursul schimbului;

Cerinte:
• studii medii;
• autorizatie de stivuitorist vizata la zi;
• experienta in domeniu minim 2 ani;
• indemanare si simt practic.
Pachet salarial:

  1. Acordam un salar de incadrare in functie de experienta, la un program de 8 ore/zi, cu posibilitate de majorare;
  2. Acordam tichete de masa;
  3. Ore suplimentare platite 175%;
  4. Concediu de odihna (min 21 zile-max 28 zile) in functie de vechimea totala in munca;
  5. Alte facilitati.