Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Descrierea postului

1. Scopul general al postului
Realizarea intregului proces de montaj usi (usi metalice, usi rezistente la foc, usi de lemn, usi industriale: sectionale, rapide, rulouri, etc) in conformitate cu obiectivele, programul si standardele de calitate ale firmei.

2. Obiectivele postului
Realizarea corespunzatoare a montajului de usi din punct de vedere tehnic si in conformitate cu politicile si strategiile firmei;

3. Descrierea sarcinilor / atributiilor / activitatilor postului
Realizeaza activitatea de montaj in santierele proiectelor aflate in derulare, pentru a asigura realizarea integrala a indicatorilor cantitativi si calitativi stabiliti;

4. Descrierea responsabilitatilor postului
Asigura reprezentarea si apararea intereselor si imaginii companiei in relatiile cu antreprenorii;
Raspunde de mentinerea, in cadrul departamentului, a unui climat favorabil indeplinirii sarcinilor de lucru;
Raspunde de functionarea in bune conditii a echipamentului, aparaturii si utilajelor din dotarea firmei;
Raspunde de insusirea si respectarea procedurilor interne legate de utilizarea in conditii optime a echipamentului, aparaturii si a utilajelor din dotarea firmei de catre intreg personalul din subordine;
Respecta procedurile interne legate de utilizarea autovehiculului pe care-l are in folosinta (dupa caz);

5. Cerinte:
- se solicita o experienta de minim 1 an in domeniu;

6. Beneficii:
- salariu atractiv (se va stabili in urma interviului, in functie de experienta);