Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Iași

Cerințe

Calificare /abilități tehnice generale teoretice și practice
Minim 1 an experiență în montaj
Ținută și limbaj adecvate

Permis de conducere categoria B - minim 1 an
Experiența în domeniul montării rulourilor constituie un avantaj

Experiența în domeniul montării ușilor de garaj constituie un avantaj

Aptitudini

Persoană foarte organizată

Ordonat, calm, cu stăpânire de sine
Operativitate, atenție, îndemânare

Spirit de observație, rapiditate în reacții
Persoană orientată către rezolvarea problemelor
Spirit de echipă

Aptitudini de comunicare interactivă, deschidere spre dialog și mediere a conflictelor
Disponibilitate la învățare și perfecționare continuă
Disponibilitate la program flexibil - în funcție de clienți

Spirit de inițiativă în îmbunătățirea activității firmei

Responsabilități

-          Folosește și întreține instrumentele de lucru în mod adecvat

-          Realizează măsurătorile necesare la client

-          Participă la descărcarea și aranjarea mărfii în depozit la primire și încărcarea acesteia la plecare

-          Efectuează montajul tâmplăriei PVC și/ sau AL la client

-          Respectă normele de calitate în montaj

-          Este responsabil pentru corectitudinea și calitatea montajului efectuat

-          Studiază și aprofundează în detaliu sistemele de tâmplărie și produsele, serviciile și soluțiile oferite de firma noastră

Beneficii

Salariu fix și bonusuri de performanță
Mediu de lucru dotat cu echipamente noi și de calitate
Participare la cursuri de montaj la Academia Barrier
Sprijin logistic și informațional

Un loc de muncă stabil