Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Brașov

Se recruteaza si din

Zărnești, Săcele, Sânpetru, Râșnov, Cristian, Hărman

Nivel carieră: Cu si fara experienta

Localitate: Brasov si imprejurimi

Tipul postului: Full time

Cum ne dorim să fii? - Cerințe -

  • Studii medii;
  • Persoane disponibile la program de lucru in doua schimburi;
  • Program de lucru de 8 ore pe zi;
  • Persoane punctuale si responsabile;
  • Bune abilitati de comunicare.

Ce vei face?  - Responsabilități –

  • Executa lucrari specifice calificarii de montator subansamble utilizand toata gama de echipamente specifice din dotarea societatii;
  • Masoara, verifica, traseaza si puncteaza axele si/sau elementele geometrice de referinta ale diferitelor repere in functie de operatia de executat;
  • Polizeaza, debavureaza, ajusteaza toate reperele inainte de asamblare/montaj;
  • Raspunde de acuratetea si rigiditatea operatiilor de asamblare;
  • Mentine in scris evidenta lucrarilor executate zilnic;
  • Semnaleaza imediat toate problemele de natura tehnica sau tehnologica in masura sa influenteze calitatea produselor finite;
  • Executa operatiilede intretinere zilnica a mijloacelor de productie;
  • Separa deseurile rezultate din activitatea de productie pe categorii si tipuri in vederea colectarii ulterioare;
  • Separa piesele finalizate de cele in curs de finalizare.

Ce îți oferim?...și alte beneficii...

  • Salariu atractiv;
  • Tichete de masa;
  • Prima anuala din salariul net impartita la Pasti si Craciun
  • Program in doua schimburi: 6:15-14:45 (Schimbul I) si 14:30-22:45 (Schimbul II)
  • Subventie la cantina, de jumatate din valoarea produselor;
  • Transport asigurat;
  • 22 de zile de concediu pe an;
  • Bonus de productivitate in functie de performanta echipei;
  • Card de servicii medicale cu posibilitatea de a inscrie si membri din familie;
  • Instruire la locul de munca;
  • Dezvoltare profesionala continua intr-un mediu placut.