Acest job nu mai este activ.

Adresa/ adresele jobului

Sibiu

Candidatul ideal

Nu este necesara experienta.
Studii medii.

Descrierea jobului

Montajul componentelor pe masinile speciale in vederea obtinerii de produse finite caracteristice fiecarei linii de productie;
Identificarea si izolarea produselor neconforme;
Eliminarea dereglarilor aparute ulterior si stabilirea cauzelor in vederea eliminarii acestora;
Efectuarea intretinerii si a curateniei la locul de munca.

Beneficii

• Pachet salarial atractiv (incluzand al 13-lea salariu, tichete de masa si prima de Paste);
• Oportunitate de a lucra intr-un mediu competitiv;
• Acces la programe de dezvoltare profesionala si team building;
• Pachet de beneficii nonfinanciare (reduceri/gratuitati la servicii medicale, spa&fitness, cultura&educatie, food&drinks, bricolaj, turism, service auto);
• Cantina cu firma de catering;
• Sistem de compensare a ideilor de imbunatatire;
• Petrecere de Craciun.