Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

500 - 700 €

Activitatea consta in montajul produselor din sticla securizata: cabine dus, placari sticla colorata, usi sticla, oglinzi

Candidatul ideal:
- Experienta pe un post similar

- Posesor categoria B cu experienta - OBLIGATORIU

- Cunostinte de montaj: Cabina Dus, Balustrade Sticla, Usi Sticla, Compartimentari sticla,  Placari sticla colorata

- Disciplinat, responsabil, organizat

- Bun cunoscator ai orasului Bucuresti

Descrierea jobului

Responsabilitati si beneficii:

Activitatea consta in montarea de : usi batante/glisante, oglinzi, cabine de dus, placari sticla colorata, placari oglinzi cat si transportarea, distribuirea produselor mentionate.

Oferim salariu atractiv si bonusuri in functie de rezultate.

Posibilitati reale de crestere salariala.

Program luni-vineri 09:00- 18:00

Nu se lucreaza in weekend!

Descrierea companiei

OPRICRISTAL are ca obiect principal de activitate prelucrarea geamurilor și a în întâmpinarea dumneavostra cu o gamă bogată de produse: uși din sticlă securizată, cabine de duș, balustrade din sticlă, geam sablat personalizat, pereți desparțitori, vitrine magazin, oglinzi decorative, placări cu sticla colorată, placări cu oglindă.
Dorința noastra este să conturăm un nume de referință și suntem pregătiți sa facem fața provacărilor concurenței prin calitate și seriozitate. Grija pentru client este aratată prin interesul pe care il aratăm nu doar prelucrării geamurilor și a oglinzilor cât si livrării și primirii acestora.