Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Luxury Studio este cea mai profesionista companie de streaming din Bucuresti si face parte din singurul grup de studiouri de videochat din Romania care fiscalizeaza 100% din castiguri. Asta inseamna ca activitatea companiei se desfasoara intr-un cadru 100% legal, impreuna cu o echipa de profesionisti cu care colaboram inside si outside. Astfel, in cadrul Luxury Studio isi gasesc locul specialisti in marketing, webdesign, call-center, juridic, contabilitate, consultanta fiscala sau suport tehnic. Avem grija continuu sa fim la zi cu legislatia din Romania pentru ca echipa noastra sa beneficieze de cele mai sigure conditii legale de munca.
Cu o experienta de peste 11 ani in domeniul videochat-ului, Luxury Studio face parte dintr-un grup de renume din Romania sub egida caruia poti regasi nu mai putin de 4 branduri de succes din Bucuresti.
Luxury Studio iti ofera oportunitatea sa iti dezvolti o cariera de succes, unde dedicarea ta se va reflecta in castigurile tale dar si in asceniunea in echipa. Ai la dispozitie o locatie semicentrala, tehnica de ultima generatie si o echipa tanara de profesionisti care te va ajuta sa te dezvolti atat pe plan profesional cat si pe plan personal.

Luxury Studio este o companie definita de elemente precum dedicarea, ambitia si creativitatea, dar si de faptul ca suntem in permanenta interesati de idei noi. Tocmai de aceea suntem in cautarea unei colege deschisa noilor provocari, cu dorinta de afirmare si caracterizata de gandire pozitiva. Interactiunea cu partenerii de conversatie presupune rabdare, intelegere si o atitudine sociabila.

Responsabilitati:

sa fii mereu fresh
sa ai incredere in tine
sa ai grija de imaginea ta pentru a arata mereu ca o diva, inconjurata de lux
sa stii ca esti o femeie puternica si sa iti setezi obiective inalte
sa iti folosesti inteligenta pentru a-ti mari castigurile
sa iti setezi programul si prioritatile impreuna cu trainerul tau
sa folosesti in avantajul tau pachetul personalizat de platforme de lucru
sa iti doresti sa devii din ce in ce mai buna
sa faci parte din echipa Luxury Studio

Cerinte:

varsta minima 18 ani
experienta anterioara pe acelasi post constituie un avantaj
cunostinte de limba engleza
cunoasterea unei alte limbi straine constituie un avantaj
aspect fizic armonios
bune abilitati conversationale
persoana sociabila, dinamica, comunicativa
persoana dornica sa evolueze pe plan personal si profesional
persoana care isi doreste independenta financiara

Oferim:

mediu de lucru placut
echipa tanara de profesionisti, mereu la dispozitia ta
studio care fiscalizeaza 100% din castiguri
colaborare legala
bonusuri de performanta
teambuilding-uri
oportunitatea de creare a unei cariere prin dezvoltarea personala si profesionala
echipament tehnic de ultima generatie
locatie semicentrala
cea mai buna cafea din oras

Incepe astazi cariera ta alaturi de o echipa de profesionisti! Trimite-ne CV-ul tu pe adresa sau suna-ne la numarul de telefon afisat pe site pentru a stabili un interviu.

  • Interviu online
  • Care este experienta dvs. in domeniul Videochat?
  • Ce va motiveaza sa va angajati in studioul nostru?