Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Paylex angajeaza pentru clientul sau, producator din industria aeronautica, Metrolog.

Cerinte:

  • experienta minim 2 ani ca Metrolog
  • tehnici si metode de masurare si control al calitatii produselor,
  • cunostinte de metrologie teoretica, industriala si legala,
  • spirit de observatie, memorie vizuala
  • rezistenta la sarcini de lucru repetitive

Descrierea jobului

  • tine la zi evidenta echipamentelor de masurare si monitorizare;
  • verifica echipamentele de masurare si monitorizare;
  • comunica cu furnizorii de servicii de verificare metrologica;
  • se asigura ca toate echipamentele de masurare si monitorizare sunt identificate unic si verificate metrologic;
  • tine evidenta buletinelor/dovezilor de verificare metrologica;
  • se asigura ca manipularea, conservarea si depozitarea echipamentelor se face astfel incat precizia si aptitudinea de utilizare sunt mentinute.

Pachet salarial foarte atractiv:

  • salariu motivant
  • tichete de masa
  • indemnizatie transport
  • indemnizatie haine
  • bonus trimestrial / semestrial
  • al 13-lea salariu
  • prima Paste
  • prima si tichete de vacanta
  • abonament medical clinica privata
  • abonamente sala fitness
  • pensie private
  • 28 de zile concediu de odihna / an