Merchandiser Pitesti_Arges

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Pitești

Se recruteaza si din

Pitești

Responsabilitati principale:

-Stabilirea si mentinerea relatiilor de parteneriat cu clientii cheie si personalul din vanzari
-Asigurarea vizibilitatii si disponibilitatii produselor companiei la clientii alocati
-Implementarea actiunilor de promovare a marcilor companiei la nivelul retelei de clienti

Cerinte:

-Studii medii
-Experienta de cel putin 1 an in vanzari
-Cunostinte legate de activitatea de vanzare/standarde de mercantizare
-Abilitati de comunicare si relationare
-Abilitati de planificare si organizare
-Orientare catre client si rezultate

Oferta:

-Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
-Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern
-Posibilitatea de ascensiune profesionala
-Salariu motivant, pe masura realizarilor
-Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor