Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; Oradea; Bistrița

Cautam MERCHANDISER!

Se cauta baieti/fete care sa detina autoturism personal (toate cheltuielile cu transportul vor fi suportate de companie) cu:

• varsta cuprinsa intre 18 si 35 de ani;
• experienta in merchandising si/sau vanzari este bine-venita, dar nu obligatorie;
• prestatori activi, responsabili, dornici pentru a-si construi o cariera;
• oameni seriosi, implicati in jobul lor, punctuali;
• aspect placut, ingrijit;
• de preferat, absolvent de studii superioare sau cel putin de studii liceale
• cu dorinta de invatare si perfectionare
• disponibili pentru lucru in echipa si cu atitudine pozitiva
• aptitudini de comunicare, ca sa construiasca si sa mentina o buna relatie cu partenerii
• sa fie atent si meticulous (sa aplice standardele de mercantizare, sa aiba argumente in a influenta comenzile si a evita rupturi de stoc, sa intocmeasca rapoarte de mercantizare corecte)
• sa fie echilibrat, non-conflictual si perseverent
• sa aiba o buna stapanire de sine
• posibilitate de avansare

Pachet salarial avantajos!

Responsabilitati:

• actiuni de mercantizare in lanturi de supermaketuri, hypermarketuri si cash&carry pentru 5 categorii de produse

• fiecare merchandiser va acoperi o zona de 3-4 judete

• raportare pe baza unei aplicatii mobile a situatiilor intalnite in teren

  • Interviu online
  • Detii un autoturism personal si esti dispus sa-l folosesti in interes de serviciu (cu toate cheltuielile de transport si intretinere auto acoperite de companie) ?