Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

Constanța, Oradea

In numele clientului nostru, furnizorul unei game complete de vopseluri si articole de bricolaj pentru marile lanturi de magazine, supermarket-uri si hypermarketuri, cautam persoanele potrivite pentru pozitia de Merchandiser:

Locatii: Bucuresti, Brasov, Ploiesti, Oradea, Constanta

Cerinte:

- Absolvent studii liceale/superioare;
- Experienta de lucru in deomeniu - constituie avantaj
- Abilitati de relationare, persuasiune si comunicare
- Spirit de inititativa, incredere in produs/brand, dinamism

Descrierea jobului

- Verificarea prezenței la raft a articolelor din fiecare sortiment
- Efectuarea demersurilor necesare pentru asigurarea unui flux constant de produse
- Completarea raportului lunar privind verificările efectuate
- Cunoașterea în detaliu a stocului existent, livrărilor și implicarea activă în realizarea comenzilor
- Implementarea promoțiilor în fiecare magazin și monitorizarea desfășurării acestora

Beneficii:

Salariu atractiv
Apartenența la o echipă de profesioniști
Posibilitate de dezvoltare personală și profesională

Pentru mai multe informatii, o poti apela pe colega noastra Georgiana