Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Iași; Sibiu

Se recruteaza si din

Târgu Jiu

Pentru extinderea activităților noastre în domeniul industriei alimentare din România, căutăm, pentru angajarea în termen cât mai apropiat, în județele  IASI, SIBIU, CARAS SEVERIN, GORJ si mun. BUCURESTI

Merchandiser

Cerințe:
Persoană ambițioasă și cu inițiativă
Bune abilități de comunicare și experiență de lucru în echipă
Aptitudini în dezvoltarea relațiilor interpersonale
Cunoștințe PC – MS Office
Experiență în domeniu

Responsabilități:

Atingerea obiectivelor de vânzări
Dezvoltarea prezenței produselor în piață
Întreținerea relațiilor cu clienții
Implementarea acțiunilor promoționale
Rapoarte de vânzare și dinamica pieței

Aplicația dvs., cu indicarea datei posibile de începerea activității și a salariului dorit, vă rugăm s-o trimiteți la adresa de e-mail sau prin poștă. Vă asigurăm că datele dvs. vor fi tratate absolut confidențial. Doar persoanele selectate vor fi contactate pentru interviu.