Acest job nu mai este activ.

MEGA IMAGE TUNARI- ANGAJEAZA PERSONAL

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

Tunari

Candidatul ideal

Vino in echipa noastra!
Iti oferim oportunitati de invatare si crestere profesionala, la un pas de casa ta
Alatura-te noua pe unul dintre posturile disponibile: MANIPULANT MARFURI, LUCRATOR COMERCIAL, CASIER, VANZATOR MEZELURI/PANIFICATIE

- Studii medii (Manipulant marfuri/Lucrator comercial); (Minim diploma de bacalaureat - Casier)
- Abilitati de comunicare
- Seriozitate in indeplinirea sarcinilor
- Atentie la detalii
- Rezistenta la efort fizic
- Disponibilitate de a lucra in program 2 ture (8h/zi)

Descrierea jobului

Atributii generale Manipulant marfuri/Lucrator comercial:
- deservirea clientilor intr-o maniera profesionista
- aranjarea marfurilor la raft conform principiului FIFO
- aprovizionarea rafturilor cu marfa conform planogramei
- actualizarea preturilor pentru produse
- retragerea produselor neconforme de la vanzare

Atributii generale Casier:
- scanarea produselor si eliberarea bonului fiscal
- mentinerea unei atitudini amabile fata de client
- evidenta stocului de tigari
- aprovizionarea standurilor din apropierea caselor de marcat

Atributii generale Vanzator panificatie/mezeluri:
- prepararea produselor conform normelor de igiena alimentelor si a muncii
- evidenta termenelor de valabilitate la materia prima precum si produsul finit
- respectarea principiului FIFO privind expunerea marfurilor
- servirea clientilor si mentinerea unei atitudini amabile fata de client
- ambalarea produselor, cantarirea lor si aplicarea pretului
- monitorizarea termogramelor la frigidere

Asteptam aplicatia ta la acest anunt!

  • Interviu online
  • In ce sector locuiti?