Detalii loc de munca

Medic Veterinar - Reprezentant Vanzari Bucuresti

Acest anunt nu mai este activ, vezi joburi similare.
Nivelul carierei
Middle (2-5 ani)
Tip job
Full time
Adresa
Salariu net pe luna
600 - 1000 €
Posturi disponibile
1

Candidatul ideal:
- Absolvent al Facultatii de Medicina Veterinara
- Experienta intr-o pozitie similara, intr-o companie farmaceutica pe un portofoliu similar constituie un avantaj
- Permis de conducere categoria B
- Disponibilitate pentru deplasari in teritoriul alocat
- Abilitati foarte bune de comunicare si negociere
- Capacitate de organizare si planificare
- Rigurozitate in respectarea termenelor limita si a sarcinilor
- Portofoliul personal de clienti constituie avantaj
- Orientare catre realizarea obiectivelor si obtinerea de performante

Descrierea jobului:
- Promovarea si vanzarea produselor din portofoliul companiei catre clientii din zona arondata: cabinete veterinare, clinici veterinare, ferme zootehnice, farmacii, pet-shop-uri
- Crearea, intretinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii din teritoriul alocat
- Respectarea politicilor comerciale ale societatii, respectiv a conditiilor comerciale de lucru cu fiecare client in parte
- Realizarea obiectivelor comerciale trasate de conducerea companiei
- Urmarirea incasarilor in termenul stabilit si a soldurilor din piata

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Instrumente de lucru - autoturism, telefon si tableta