Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, maghiară

Adresa/ adresele jobului

10 Calea Dorobanților, Cluj-Napoca

Clinica Veterinara Pet Life angajeaza Medic Veterinar pentru animale de companie.

CANDIDATUL IDEAL:

    • Medic Veterinar practician sau Absolvent/a Facultate de Medicina Veterinara cu atestat de libera practica
    • Persoana serioasa, harnica, cu cunostinte practice si teoretice de medicina veterinara
    • Capacitati de comunicare si relationare cu clientii, colegii, partenerii firmei
    • Persoana ordonata si organizata capabila sa lucreze in echipa
    • Experienta profesionala relevanta in domeniul animalelor de companie
    • Cunostinte operarare pe calculator si limbi straine
    • Domiciliul in Cluj-Napoca

RESPONSABILITATI:

    • Medic Veterinar in cabinet pentru animale de companie
    • Consultatii, tratamente, diagnostic, urgente medicale
    • Interventii chirurgicale la animale de companie
    • Administrare medicatie animale de companie
    • Recomandare hrana si accesorii pentru animale de companie
    • Comunicare si interelationare cu clientii cabinetului

BENEFICII:

    • Membru al unei echipe dinamice si performante
    • Mediu de lucru modern, curat si prietenos
    • Salariu si bonusuri motivante in functie de rezultate
    • Training si posibilitati de dezvoltare profesionala

DESCRIEREA COMPANIEI:

    • PET LIFE  - Clinica Veterinara din Cluj-Napoca cu experienta de 10 ani in domeniul animalelor de companie si al produselor pentru animale de companie.
    • La Pet Life vei gasi un mediu de lucru dinamic, organizat si plin de provocari profesionale

Numai persoanele selectate vor fi contactate pentru a fi invitate la interviu.