Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

Pitești

Se recruteaza si din

Râmnicu Vâlcea, București

Suntem o companie multidirectionala cu capital 100% romanesc ce are ca obiect principal de activitate investitiile de capital in afaceri profitabile de pe piata romaneasca.

Am observat lipsa unei clinici veterinare care sa satisfaca pe deplin nevoile clientilor pitesteni pentru animalele de companie.

Dorim deschiderea unei clinici veterinare de excelenta in Pitesti ce poate oferi servicii veterinare de top si pentru cei mai pretentiosi clienti.

Detinem deja locatia si anume un spatiu ultramodern cu o suprafata utila de 220 mp situat intr-o zona excelenta cu vad pietonal si trafic auto intens, perfect pentru genul acesta de afacere.

Investim in aparatura ultramoderna. Avem parteneri de incredere la Facultatea de Medicina Veterinara si in clinicile veterinare de top din Romania .

Acum este sansa ta! Angajam medici veterinari, tehnicieni veterinari, farmacisti veterinari, stilisti canini (groomer) , vanzatori petshop, personal auxiliar in vederea formarii unei echipe tinara, ambitioasa, unita si profesionista din oameni harnici, pasionati si doritori de a performa in domeniul veterinar.

Oferim un mediu de lucru modern si salarii motivante sustinute de bonusuri si comisioane.

Candidatul ideal

- abilitatea de a comunica placut si eficient cu publicul, precum si cu colegii de echipa;
- capacitate de a lucra in echipa, dar si de unul/una singura, in functie de nevoi;
- disponibiliate de a lucra (prin rotatie) si in weekend.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- coordoneaza activitatea profesionala a asistentilor veterinari, tehnicienilor veterinari si personalului auxiliar de pe tura sa;
- consulta animalele de companie aduse in cabinet in vederea stabilirii diagnosticului si aplica terapia stabilita;
- in functie de caz, recomanda analize medicale, recolteaza probele, prelucreaza probele in laboratorul propriu si comunica proprietarilor/apartinatorilor rezultatele analizelor si interpretarea lor;
- efectueaza interventii chirurgicale;
- efectueaza eutanasierea animalelor cu boli incurabile in conditiile stabilite prin cadrul legal in vigoare;
- raspunde de completarea documentelor medicale;
- se preocupa de actualizarea permanenta a cunostintelor profesionale prin studiu individual si prin participarea la cursurile de formare continua.

Beneficii:
- pachetul salarial se negociaza la interviul de angajare si se renegociaza la terminarea perioadei de proba (3 luni) si apoi anual;
- pachetul salarial poate include: salariu fix negociat, procent din incasari, bonusuri de performanta, cursuri de formare profesionala, tichete de masa, telefon de serviciu.

  • Interviu online
  • Ce te recomanda pentru acest job?
  • Unde te vezi pe plan profesional peste 5 ani?
  • Ce salariu brut doresti?