Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

800 - 1300 €

Clinica ofera servicii de psihiatrie-psihoterapie-logopedie pentru toata familia. Se adreseaza tuturor minorilor, cu varste cuprinse intre 3 si 18 ani. Clinica detine in prezent doua centre (sector 4 si 1) si urmeaza sa deschida un al 3-lea punct de lucru in zona centrala.

Cerinte:

- facultatea de medicina;

- colaborator sau angajat (se pot asigura pacienti pentru acoperirea unei norme intregi);

- activitate de birou dar si teren ocazional (10%);

- Liber de contract cu CASMB.

Responsabilitati:

- va asigura evaluarea sanatatii psihice a copiilor si adolescentilor pana la 18 ani

-va evalua si colabora cu membrii familiei pentru asigurarea unui mediu familial sanatos psihologic pentru dezvoltarea copilului

-va face referiri dupa caz, daca considera necesar, catre psihologii clinicii specializati in psihoterapia copilului/familiei

răspunde de coordonarea activităţii cabinetului medical;

- răspunde de actele pe care le întreprinde şi de deciziile luate, conform pregătirii şi în limitele competenţei profesionale;

ă cunoasca si sa respecte reglementările în vigoare privind ghidurile terapeutice

- îşi actualizează asigurarea de malpraxis;

- răspundede calitatea serviciilor oferite ;

- respectă confidenţialitatea informaţiilor de la locul de muncă în ceea ce priveşte: pacienţii, salariileetc.

Oferta:

- negociabila in functie de experienta si tipul colaborarii.