Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

MEDIC SPECIALIST/ PRIMAR ANATOMIE PATOLOGICA

Angajeaza Premium Talent
Nivelul carierei
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Tip job
Full time
Limbi vorbite
Română - Mediu
Recrutez candidati dispusi sa se relocheze
Da
Posturi disponibile
2

Centrul Medical LOTUS MED  cu Ambulator de specialitate, Laborator de analize medicale  inclusiv anatomie patologica,  Imagistica medicala -RMN, CT,  Baza de recuperare medicala, Medicina de familie si Spitalizare de zi, angajaza pentru sediul din Bucuresti, sector 2,str. Dr. Grozovici , MEDIC SPECIALIST / PRIMAR LABORATOR  ANATOMIE PATOLOGICA

Cerinte:

• Studii specialitate absolvite.
• Certificat de membru Colegiul Medicilor avizat.

Responsabilitati:

- Efectuează determinări, analize laborator;

- Consiliaza clientii: pacienti, medici, asupra valorilor critice si de alerta ale analizelor;

- Stabileste necesarul de reactivi și consumabile, al departamentului , pe baza stocurilor existente în vederea efectuarii comenzilor către furnizori;

- Verificara si parafeaza buletine de analize medicale;

- Are responsabilitatea implementarii si respectarii tuturor procedurilor specifice standardelor si acreditarilor in vigoare.