Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; Timișoara; Oradea

Se recruteaza si din

Cluj-Napoca, Oradea, Salonta, Borș, Marghita, Aleșd, Paleu, Timișoara

Responsabilitati

  • Realizeaza consultatia/ examenul clinic, proceduri necesare diagnosticarii, tratamente conform cu pregatirea si competentele avute
  • Recomanda investigatiile medicale necesare diagnosticului
  • Prescrie planul de tratament si realizeaza educatia medicala a pacientului prin informatii clare referitoare la afectiunea suferita, perspectiva de evolutie
  • Completeaza documentatia legala de examinare a pacientului

Cerintele jobului

  • Medic specialist/primar cu Diploma de specialitate
  • Membru Colegiul medicilor, aviz de libera practica si asigurare malpraxis la zi
  • Empatia si orientarea catre pacient  - Profesionalism si integritate
  • Capacitatea de organizare si planificare pentru o buna desfasurare a serviciilor medicale conform protocoalelor medicale agreate

Oferta noastra:

  • Munca intr-un centru medical privat cu posibilitatea de a construi si dezvolta cariera medicala
  • Echipament medical de ultima generatie, inovativ pe anumite segmente
  • Expunerea la un network medical din Statele Unite ale Americii si Europa
  • Participarea la traininguri, conferinte medicale in Romania, SUA, Europa
  • Programe de training oferite de profesionisti in domeniu
  • Program de lucru in acord – Full time sau Partial
  • Pachet salarial extrem de atractiv

Specialitati:

  • Medicina Interna cu competenta de ecografie (sau in curs de avizare)
  • Cardiologie
  • Diabet si Nutritie
  • Endocrinologie
  • Neurologie
  • Radiologie/Imagistica medicala – pentru specialitati de ecografie: Doppler venos, elastografie, punctie cu ghidaj ecografic, ect

Bun venit in echipa noastra!

Asteptam cu interes CV-ul dvs la adresa de email: si abia asteptam sa ne cunoastem! Va rugam sa atasati la CV Diploma de medic specialist/primar + Diplome de diverse competente avute

Va multumim!