Acest job nu mai este activ.

Adresa/ adresele jobului

Brașov

Cerinţele candidatului:

- Medic specialist/primar ortoped

- Orientare catre client;

- Spirit de echipa, bune abilitati de comunicare;- Empatie, profesionalism si integritate;

Descrierea postului :

- Efectueaza consultatii, proceduri, tratamente si prescriptii in conformitate cu pregatirea medicala, competentele si specializarile pe care le are;

- Este responsabil de educatia medicala a pacientului, oferindu-i acestuia informatii despre afectiunea de care sufera, evolutie, riscuri, plan de tratament;

- Raspunde de desfasurarea activitatii medicale conform competentelor detinute si codului de deontologie profesionala;- Interpreteaza rezultatele investigatiilor medicale in limita competentelor detinute.

Pachet salarial/beneficii:
- Pachet salarial atractiv;

- Mediu de lucru plăcut şi profesionist

Lucrand la noi vei avea:
-  Posibilitatea de a construi si dezvolta o cariera pe termen lung intr-o companie de traditie pe piata serviciilor medicale din Romania;

-  Oportunitatea de a desfasura activitatea la standarde internationale impreuna cu o echipa de profesionisti; Dotari tehnice si echipamente de cea mai buna calitate;

-  Program de lucru flexibil;

-  Pachet complex de beneficii medicale.